Abbott Diabetes Care - Glukometr Xido Neo

Materiały do edukacji pacjentów. Wydrukuj i edukuj!

Żeby ułatwić Państwu codzienną pracę z osobami chorymi na cukrzycę przygotowaliśmy proste i przejrzyste materiały edukacyjne do wydrukowania dla pacjentów. Ułatwiają one przekazywanie wiedzy na różnorodne tematy związane z leczeniem, samokontrolą i dietą. Dają możliwość prowadzenia własnych notatek i pełnego zrozumienia zagadnień koniecznych w samokontroli diabetyków.

Przygotowane przez nas materiały edukacyjne otrzymujecie Państwo w wersji czarno-białej, aby ich wydrukowanie było tanie i dostosowane do dostępnych w miejscu pracy drukarek. Czarno-biały wydruk to też ukłon w stronę ważnej dla firmy Abbott ekologii.

 

Treści przeznaczone dla pracowników służby zdrowia. Informacje zawarte w Serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny. Autorzy, konsultanci, jak i wydawcy serwisu dołożyli wszelkich starań, aby informacje, zawarte w tym serwisie zostały rzetelnie podane. Treści zawarte w serwisie nie zastępują decyzji terapeutycznych. Wszelkie decyzje dotyczące stosowania terapii należą wyłącznie do lekarza prowadzącego.
 

Jestem lekarzem/pielęgniarką i jestem już zarejestrowany w serwisie

Jestem lekarzem/pielęgniarką i chcę zarejestrować się w serwisie i zapisać na newsletter

Jestem pacjentem

Powrót na górę