Abbott Diabetes Care - Glukometr Xido Neo

Poznajmy się

Od początku swojej działalności firma Abbott ma na celu zapewnienie bezpiecznego leczenia cukrzycy, uczenie pacjentów odpowiedzialności za własne zdrowie oraz ułatwianie im codziennej samokontroli.

Glukometry objęte są bezterminową gwarancją.
Chcemy dostarczać diabetykom niezawodne rozwiązania wspierające ich w codziennych zmaganiach z cukrzycą. Wiemy, że leczenie insuliną musi być precyzyjne i oparte na wiarygodnych pomiarach glikemii. Dlatego stworzyliśmy glukometry, które pozwalają na zwiększenie kontroli nad chorobą, tak by pacjenci mogli realizować swoje marzenia oraz minimalizować ryzyko ostrych i przewlekłych powikłań. Dążymy do tego, aby diabetycy byli świadomi, czym jest cukrzyca, jak dbać o swoje zdrowie oraz, aby zarządzając cukrzycą za pomocą naszych glukometrów czuli się pewnie i mieli możliwość konsultowania swoich wątpliwości z nami.
 
 

Recykling

W Abbott Diabetes Care dbamy nie tylko o diabetyków, ale i świat, który nas otacza i w którym będą żyć przyszłe pokolenia. Materiały, z których wykonane są nasze urządzania dobierane są tak, by oszczędzać zasoby naturalne i by nadawały się do recyklingu.

W punktach oznaczonych znakiem Xido recykling możecie Państwo oddać dowolny stary glukometr (każdej marki) do profesjonalnego zutylizowania.
Działajmy razem na rzecz diabetyków i naszego środowiska!
 
 

 

 

Jest nam ogromnie miło potwierdzić, że zgodnie z oficjalnym zawiadomieniem o certyfikacji wydanym przez siedzibę główną Top Employers Institute, firma Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. została certyfikowana, jako Top Employer Poland oraz Top Employer Europe 2015.

To międzynarodowe badanie, przeprowadzane co roku przez Top Employers Institute, wskazuje czołowych globalnych pracodawców: tych, którzy tworzą wspaniałe warunki pracy, dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji i dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem. W Polsce taki tytuł otrzymało 38 organizacji, w tym 3 z branży farmaceutycznej.

Powrót na górę